Maxi reko s.r.o.

+420 603 534 319

Poslat dotaz

Maxi Reko s.r.o.
Ploučnická 341/16,
Praha 4 - Kunratice , 148 00

Rekonstrukce bytů, koupelen, a nebytových prostor

Rekonstrukce bytů, koupelen, a nebytových prostor

Malířské práce, benátské štuky, luxusní malby

Rádi Vám poradíme s výběrem vhodných barev a celkovým designem interiéru. Vyznáme se v materiálech i módních trendech.
Domov jakožto oáza klidu a vyrovnanosti potřebuje, aby pečlivě vybrané ingredience spolupůsobily, vzájemně spolu ladily a stejně tak tvořily kontrast. Byly jednotlivě rozpoznatelné a zároveň splývaly v jeden dokonalý celek, kterému říkáme domov. 

Naše nabídka:

  • Malování bytů, sklepů, kanceláří, nebytových prostor
  • Nátěry oken a dveří
  • Nátěry radiátorů, potrubí atd.
  • Nátěry fasád a střech

 

Luxusní malby a benátské štuky:

Benátský štuk: 

Benátský štuk – venetian plaster je stěrková hmota na bázi vápna a obsahuje mletý mramor. Benátský štuk je tradiční technika benátských mistrů.Vzhledem připomíná mramor nebo leštěný kámen.Proto je tato malířská technika synonymem elegance. Benátský štuk – venetian plaster je vhodný do historických budov, hotelů, restaurací a reprezentativních prostorů. Dále do kuchyní, koupelen a sprchovacích koutů, pokojů a ložnic.Benátský štuk je vysoce odolný proti vodě a plísním.Na benátský štuk se používá speciální vosk a tím vytvoří krásný lesk a vysokou odolnost.Benátský štuk je dekorativní malba, která Vás určitě zaujme a Vašemu interiéru dodá neodolatelný luxusní vzhled.

Antické malby: 

Antická malba je moderní dekorativní malba s antickým efektem. Malba je bez ředidel a snadno se udržuje. Antická malba je prodyšný ekologický nátěr. Dodá Vašemu interiéru dokonalý, krásně barevně laděný vzhled.

Fresco malby: 

Fresco technika je malířská technika kde se používají obrazy – frescy. Obrazy – frescy jsou včleněny do plastické malby, dají se použít i antické malby. Fresco technika je luxusní a dosti náročná malířská technika u nás málo používaná.Je vhodná do luxusních interiérů, hotelů, restaurací a historických budov. Je to náročná malířská technika a proto je vždy nutná porada s Námi a případně architektem.

Dekorativní plastické malby:

Dekorační plastická malba je nová a netradiční malířská technika, při které se dají používat různé malířské způsoby. Každá plastická malba je svým způsobem originál. Například imitace kamenů, cihel – kombinovaná s plastickou malbou vytváří jedinečný efekt.

 

malby malby malby malby malby malby malby malby malby malby malby malby malby

Zpět na výpis služeb

Za svojí prací si stojíme, výběr z referencí:

všechny reference
Všeobecné obchodní podmínky
kontaktní informace

Maxi Reko s.r.o.
Ploučnická 341/16,
Praha 4 - Kunratice , 148 00

Tel.: +420 603 534 319
E-mail: maxireko@email.cz

 

Kontaktujte nás

  • Jsme na Facebooku

© 2013 Vytvořila Pro-idea.cz